Toskania

  • Toskańska oliwa extra vergine klasy superiore wyprodukowana zgodnie z bardzo rygorystycznymi standardami jakości grupy Laudemio, nawiązującymi do praktyki selekcjonowania oraz przetwarzania najlepszej części zbiorów na użytek arystokracji. Oliwa pochodzi z posiadłości rodziny Pierazzuoli, ze wzgórza Montalbano. 
  • Wyważona mieszanka owoców ze szczepów  Moraiolo (60%), Frantoio (20%), Leccino (10%) i Pendolino (10%) oraz nieprzerwany proces doskonalenia uprawy i przetwórstwa sprawiło, że oliwa z Castello Sonnino ma bardzo przyjemne właściwości smakowe.
  • Do produkcji toskańskiej oliwy Gonelli Olive Nero z serii Le Selezioni użyto w pełni dojrzałych, czarnych oliwek szczepów Leccino i Pendolino. Dzięki temu oliwa ma bardzo łagodny, nieco słodkawy, a jednocześnie pełny smak z migdałowo-warzywną nutą oraz złocisty kolor ze szmaragdowymi refleksami.
  • Produkowana przez rodzinę Gonelli oliwa extra vergine z serii Grand Cru posiada certyfikaty DOP i BIO. Proces jej tłoczenia wyklucza kontakt z powietrzem, a także spełnia regionalne standardy PGI. Znany od średniowiecza, w pełni zmodernizowany młyn Santa Tea daje oliwę o intensywnie zielonym kolorze i bardzo...
  • Dzięki pracy właścicieli gospodarstwa San Michele a Torri można skosztować takiej oliwy z oliwek, jaką produkowało się od wieków, według tradycyjnych technik tłoczenia i przechowywania, a jednocześnie mieć pewność najwyższej jakości zgodnie z nowoczesnymi standardami produkcyjnymi. 
  • Znakomity specjał z serca Toskanii od jednego z najlepszych producentów oliwy z oliwek w regionie. Rodzina Pierazzuoli to  producent oliwy w ekskluzywnym pakcie jakości Laudemio, od lat dostarczająca na rynek bardzo wysokiej klasy oliwę. Kawałki sera pecorino w zalewie oliwy z oliwek extra vergine to wyborna...
  • Wysokiej klasy suszone pomidory zalane jedną z nalepszych toskańskich oliw. Produkt pochodzi z rolnej posiadłości rodziny Pierazzuoli, ze wzgórza Montalbano.
  • Wybitny specjał rodziny Pierazzuoli powstały z suszonych  winogron odmiany trebbiano i malvasia oraz jabłek. Nazwa Vinsanto nawiązuje do okresu Wielkiego Tygodnia, kiedy zwykle wino deserowe produkowane na bazie wyżej wymienionych słodkich szczepów uzyskiwało swoją dojrzałość. Zjawiskowe nuty smakowe otrzymamy...